„DIALOGI NA CZTERY NOGI I TRZY JĘZYKI”

Utworzono dnia 15.06.2018

Przedstawienie odbyło się 15.06.2018 roku.

Uczniowie wykonali trzy ( te same ) scenki w czterech językach: najpierw po rosyjsku, następnie po niemiecku i angielsku, a na zakończenie po polsku.

Celem przedstawienia było zaprezentowanie oraz sprawdzenie umiejętności językowych uczniów. Publiczność, podziwiając grę aktorską, sprawdzała swój poziom rozumienie języka obcego. Gromkie oklaski i pozytywne opinie widzów utwierdziły nas, że warto organizować takie przedstawienia. A więc to nie było ostatnie.

Występujący uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli poszczególnych języków: j. rosyjski – p. Karina Wiśniewska, j. niemiecki – p. L. Sinacka – Dziewulska, j. angielski – p. Maciej Karabin, p. Renata Peć, j.polski/organizacja całości – p. Agnieszka Karabin.