Intrygująca książka na styczeń! Propozycja "kogoś" z 8c

"Chłopak taki jak ty" Ginger Scott to książka zakupiona w listopadzie, w ramach NPRC. Zdobywa coraz większą popularność wśród naszych uczniów.

Josselyn poznajemy  pewnego słonecznego dnia,  który zmienił całe jej życie.

Wraz z przyjaciółką, Taryn, organizuje wielki wyścig na zakończenie szkoły. Dziecięca zabawa ma jednak nieoczekiwany finał...

Nacieszcie się beztroską, pełną młodzieńczego zapału postacią, ponieważ nie znajdziecie jej już w dalszych rozdziałach. Nie zostanie po niej nawet ślad.

Od wydarzeń opisanych w prologu minęło osiem lat. Nowa, siedemnastoletnia Josselyn ma sporo problemów. W większości są one rezultatem tamtego pamiętnego dnia, który był początkiem końca jej pięknego dzieciństwa, ale doprowadziły do tego również jej własne wybory. Joss jest skomplikowaną osobą, zadziorną, sarkastyczną, pozornie pewną siebie. Zawsze zadaje pierwszy cios, czy to słowny, czy fizyczny – atakuje, zanim ktoś zdąży ją zranić.

Nie dzieje się tak bez przyczyny!