Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

Kontakt

Z powodu obostrzeń zwiazanych z pandemią sekretariaty pracują głownie zdalnie:

- w sprawach uczniów należy kontaktować się z Panią Bogumiłą Zasowską ul. Krzywa 55 276 25 16

i Panią Agnieszką Szkołach ul. Zawadzkiego 55 276 25 18

- w sprawach finansowych z Panią Heleną Pawlak.

- świetlica ul. Krzywa 55 276 2597.

 

W sprawach obsługi Librusa prosimy o kontakt mailowy z Paniami Karina Pałka i Mariolą Hrynkiewicz.

 

Kontakt mailowy do sekretariatów: 

sekretariat@spdzierzgon.edu.pl (ul.Krzywa) 

sekretariatZ@spdzierzgon.edu.pl (ul.Zawadzkiego)

Adresy kontaków do pracowników i nauczycieli

Imię Nazwisko adres
Adriana Pielak adriana.pielak@spdzierzgon.edu.pl
Agata Badziąg agata.badziag@spdzierzgon.edu.pl
Agnieszka Karabin agnieszka.karabin@spdzierzgon.edu.pl
Agnieszka Górna agnieszka.gorna@spdzierzgon.edu.pl
Agnieszka Zawistowska agnieszka.zawistowska@spdzierzgon.edu.pl
Aleksandra Nowakowska aleksandra.nowakowska@spdzierzgon.edu.pl
Alicja Pawlak alicja.pawlak@spdzierzgon.edu.pl
Alicja Nalborska alicja.nalborska@spdzierzgon.edu.pl
Aneta Górska-Kowal aneta.gorskakowal@spdzierzgon.edu.pl
Anna Skórkiewicz anna.skorkiewicz@spdzierzgon.edu.pl
Anna Kacprzak anna.kacprzak@spdzierzgon.edu.pl
Barbara Tałaj barbara.talaj@spdzierzgon.edu.pl
Beata Torhan beata.torhan@spdzierzgon.edu.pl
Bogumiła Zasowska sekretariat@spdzierzgon.edu.pl
Danuta Bartoszewicz danuta.bartoszewicz@spdzierzgon.edu.pl
Dariusz Browarczyk dariusz.browarczyk@spdzierzgon.edu.pl
Elzbieta Bledzka-Gorzeja elzbieta.bledzka-gorzeja@spdzierzgon.edu.pl
Elżbieta Sitek elzbieta.sitek@spdzierzgon.edu.pl
Ewa Łączna-Wansowicz ewa.laczna-wansowicz@spdzierzgon.edu.pl
Ewa Ludwiczewska ewa.ludwiczewska@spdzierzgon.edu.pl
Ewa Napora ewa.napora@spdzierzgon.edu.pl
Ewa Koziara ewa.koziara@spdzierzgon.edu.pl
Ewa Albrewczynska-Malek ewa.albrewczynska-malek@spdzierzgon.edu.pl
Ewelina Waszczyszyn ewelina.waszczyszyn@spdzierzgon.edu.pl
Grażyna Kamieniarz grazyna.kamieniarz@spdzierzgon.edu.pl
Grażyna Peć grazyna.pec@spdzierzgon.edu.pl
Grzegorz Cichowski grzegorz.cichowski@spdzierzgon.edu.pl
Grzegorz Antonowicz grzegorz.antonowicz@spdzierzgon.edu.pl
Izabela Sikora izabela.sikora@spdzierzgon.edu.pl
Joanna Matysiak joanna.matysiak@spdzierzgon.edu.pl
Joanna Wilczak joanna.wilczak@spdzierzgon.edu.pl
Joanna Zielińska joanna.zielinska@spdzierzgon.edu.pl
Jolanta Jankowska jolanta.jankowska@spdzierzgon.edu.pl
Karina Wiśniewska karina.wisniewska@spdzierzgon.edu.pl
Karina Pałka karina.palka@spdzierzgon.edu.pl
Karolina Langowska karolina.langowska@spdzierzgon.edu.pl
Katarzyna Zajkowska katarzyna.zajkowska@spdzierzgon.edu.pl
Katarzyna Przybysz dyrektor@spdzierzgon.edu.pl
Krystyna Pawlak krystyna.pawlak@spdzierzgon.edu.pl
Krzysztof Jaciw krzysztof.jaciw@spdzierzgon.edu.pl
Lidia Laskowska lidia.laskowska@spdzierzgon.edu.pl
Lucyna Sinacka-Dziewulska lucyna.sinackadziewulska@spdzierzgon.edu.pl
Maciej Karabin maciej.karabin@spdzierzgon.edu.pl
Magdalena Malinowska magdalena.malinowska@spdzierzgon.edu.pl
Magdalena Więckowska magdalena.wieckowska@spdzierzgon.edu.pl
Magdalena Niechciał-Wodnicka magdalena.niechcial-wodnicka@spdzierzgon.edu.pl
Magdalena Kwiatkowska magdalena.kwiatkowska@spdzierzgon.edu.pl
Marek Chodor marek.chodor@spdzierzgon.edu.pl
Maria Brzeska maria.brzeska@spdzierzgon.edu.pl
Marian Panas marian.panas@spdzierzgon.edu.pl
Mariola Hrynkiewicz mariola.hrynkiewicz@spdzierzgon.edu.pl
Mariola Lewandowska mariola.lewandowska@spdzierzgon.edu.pl
Mariusz Klimkowski mariusz.klimkowski@spdzierzgon.edu.pl
Marzena Danielczuk marzena.danielczuk@spdzierzgon.edu.pl
Marzenna Piwko marzenna.piwko@spdzierzgon.edu.pl
Małgorzata Koziara malgorzata.koziara@spdzierzgon.edu.pl
Mieczysława Płączyńska mieczyslawa.placzynska@spdzierzgon.edu.pl
Mirosław Pozorski miroslaw.pozorski@spdzierzgon.edu.pl
Mirosława Browarczyk miroslawa.browarczyk@spdzierzgon.edu.pl
Paulina Sawko-Danowska paulina.sawko-danowska@spdzierzgon.edu.pl
Renata Peć renata.pec@spdzierzgon.edu.pl
Ryszard Karabin ryszard.karabin@spdzierzgon.edu.pl
Ryszard Świder ryszard.swider@spdzierzgon.edu.pl
Stanisław Szpejewski stanislaw.szpejewski@spdzierzgon.edu.pl
Teresa Cenacewicz teresa.cenacewicz@spdzierzgon.edu.pl
Teresa Bloch teresa.bloch@spdzierzgon.edu.pl
Wanda Kołodziej wanda.kolodziej@spdzierzgon.edu.pl
Wioletta Jędrzejak wioletta.jedrzejak@spdzierzgon.edu.pl
Władysław Szewczun wladyslaw.szewczun@spdzierzgon.edu.pl
Malgorzata Szewczun malgorzata.szewczun@spdzierzgon.edu.pl
Lucyna Królikowska lucyna.krolikowska@spdzierzgon.edu.pl
Patrycja Sidor patrycja.sidor@spdzierzgon.edu.pl
Natalia Markowicz natalia.markowicz@spdzierzgon.edu.pl