"Opowieść wigilijna" Karola Dickensa na podsumowanie NPRC

21 grudnia, w ostatnim dniu nauki przed świętami, 31 uczniów zaprezentowało publiczności inscenizację "Opowieść wigilijna". Jak nietrudno się domyślić, jednym z powodów wyboru tej sztuki, były nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Kolejnym - podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole.

W ramach w/w projektu biblioteka szkolna zakupiła 788 książek za kwotę 14.634,43. Wśród nich znalazło się 20 egzemplarzy opowiadania o losach Scrooge'a, książki która jest lekturą klasy 7.

Popularyzować czytelnictwo można na różne sposoby, dlatego dzierzgońska podstawówka zdecydowała się na przygotowanie tej inscenizacji. Brawa jakie otrzymali aktorzy świadczą o tym, że sztuka się podobała!

"Opowieść wigilijna"