Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

rok szkolny 2020/2021

NASZE SUKCESY 2020/2021


 

Konkurs 

( nazwa, poziom)

Imię nazwisko laureata/ów, klasa

Nazwisko opiekuna/ów

laureat

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Mikołaj Więckowski 8a

A.Zawistowska

laureat

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Mikołaj Więckowski 8a

M. Płączyńska

finalista etapu wojewódzkiego Pomorska Liga Zadaniowa z kompetencji społecznych,

Mikołaj Więckowski 8a

M.Więckowska

Laureat etapu powiatowego  Pomorska Liga Zadaniowa z kompetencji społecznych 

Zuzanna Skok 8c

Magdalena Więckowska 

1 miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim o “Złote usta”

Nikodem Lewandowski

Ewa Łączna-Wansowicz

Laureat Wojewódzkiego Konkursu biblijnego w roku szkolnym 2020/2021

Nikolas Wojciechowski

Karina Pałka

Laureaci w Pierwszym Gminnym Konkursie Kolęd On-line

Aleksandra Gwazdacz - Grand Prix

Oliwia Góral - I m-ce

Maja Giermak - II m-ce

Agata Grzmil - III m-ce

Ryszard Świder

Laureatka Festiwalu Piosenki - Gdynia Open

Aleksandra Gwazdacz - II M-ce

Ryszard Świder

Laureatka 10 edycji Konkursu Piosenki “DEBIUT” w Siedlcach

Aleksandra Gwazdacz - etap finałowy

Ryszard Świder

Szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 “Zdrowie w prozie i  w poezji”

I miejsca w trzech kategoriach:

  • kl. I - Hanna Pierzchała - IA

  • kl. II - Anastazja Zuchora - IIB

  • kl. III - Tamara Kawczyńska - IIIC

Grażyna Kamieniarz, Adrianna Pielak, Joanna Zielińska, Anna Skórkiewicz, Paulina Sawko Danowska.

Szkolny konkurs dla klas 1-3 “Kolorowa Skarpetka”

I miejsca w trzech kategoriach:

  • kl. I - Antonina Słabuszewska - IC

  • kl. II - Weronika Piórkowska - IIA

  • kl. III - Monika Jankowska - IIIC

Adrianna Pielak

Paulina Sawko-Danowska

Joanna Zielińska

Szkolny konkurs poetycko-literacki z języków obcych “Świat poezji czyli co mi w duszy gra”

I miejsce - Miłosz Falkiewicz kl. 8a

Renata Peć

Powiatowy Konkurs Recytatorski O Złote Usta  w Sztumie  

II miejsce - Jonasz Malinowski 4c

Mirosława Browarczyk 

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

etap szkolny

I miejsce - Mikołaj Więckowski 8a

(udział w etapie rejonowym)

Grażyna Peć

Szkolny konkurs ortograficzny ORTOGRAFIK dla klas 2 i 3

klasy 2

I miejsce Sikora Julian2 A, Borkowska Jagoda 2B, Kruk Luna 2C, Prokop kinga 2D

II miejsce 

Białecki Oskar 2A, Majewska marcelina 2B, Burdyńska Matylda 2C, Jakubska Milena 2D

3 miejsce

dawidziuk Lena 2A, Śmiertka Wanessa 2B, Krupa Mikołaj 2c, Jakubska milena 2D

klasy 3

I miejsce

klimek Marta 3A, Karnas maciej 3B, Kawczyńska Tamara 3C

II miejsce

Iwanowicz Oliwia 3A, Sinacki Maksymilian 3B, Czechowska maja 3C

III miejsce

Miszkiel Łukasz 3A, Miszkiel Julia 3B, Grochulska Katarzyna 3C

 

Danuta Bartoszewicz organizator