Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

rok szkolny 2018/2019

 

Konkurs 

( nazwa, poziom)

Imię nazwisko laureata/ów, klasa

Nazwisko opiekuna/ów

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

„Multitest”

Tytuł laureata ( I miejsce)

Michalina Mątecka - kl. III c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

„Olimpus - sesja jesienna” - chemia

Tytuł laureata

3 miejsce -Michalina Mątecka kl.IIIc

8 miejsce -Zofia Wiśniewska kl.VII c

14 miejsce - Daria Lipska kl. III c

Agnieszka Piotrowska

Regionalny Konkurs Piosenki Świątecznej i Mikołajkowej w Starym Dzierzgoniu

I miejsce - Aleksandra Gwazdacz

wyróżnienie - Zuzanna Skok

wyróżnienie - Julia Hrynkiewicz

Ryszard Świder

Wojewódzki Konkurs Matematyczny.Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

Maciej Leoniak kl.VIIIa

Marzenna Piwko

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PINGWIN - Chemia

Laureat:

V miejsce - Dawid Klimek kl. VII d

Wyróżnienie:

VII miejsce - Michalina Mątecka kl. III c

IX miejsce - Zofia Wiśniewska kl. VII c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI PINGWIN

15 miejsce Wiktoria Łachacz kl.IVb

12 miejsce Paweł Krupa VIIIa

Marzenna Piwko

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny EDI PINGWIN

Wyróżnienie:

VII  miejsce - Dawid Klimek kl.VII d

VII miejsce - Artur Krauze kl. VII c

Wioletta Jędrzejak

Ogólnopolski Meditest

Laureat : 4 m-ce w Polsce Anna Wujec kl. IV d

VI m-c: Nikodem Lewandowski IV d

Miłosz Falkiewicz VI a

Mikołaj Więckowski VI a                     Wyróżnienie:                    

VIII m-c: Jakub Przybysz VI c

Gabriel Wesołowski V d

X m-c: Oliwia Nadolecka VI c

XII m-c: Szymon Wójcik V b

XIV m-c: Nikolas Wojciechowski V b  XV m-ce: Wiktor Sikora VIa       XVI m-ce: Oliwia Góral VIc

Regina Pozorska

Ogólnopolski Meditest

Wyróżnienie: Jowita Lędzińska III b gimnazjum 7 m-ce i Daria Lipska IIIc gimn. 16 m-ce.

Magdalena Malinowska

Ogólnopolski Konkurs języka polskiego Edi Pingwin

Klasy VIII

Katarzyna Pyka –miejsce 6

Emilia Klemarczyk – dyplom uznania

Klasy III gimnazjalne

Jakub Amling – miejsce 7

Kamil Krejmer – miejsce 9

Daria Lipska – miejsce 11

Karol Borowiecki – miejsce 13

Jowita Lędzińska – miejsce 15

Agnieszka Karabin

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Paulina Grzebyk, kl. VIII d - awans do etapu wojewódzkiego

Maciej Karabin

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny 2019”

Lewandowski Nikodem- kl. IV-wyróżnienie

 

Leoniak Maciej- kl.VIII- wyróżnienie

 

Szramowska Patrycja kl.VIII-wyróżnienie

 

Borowiecki Karol- kl. III Gimnazjum- wyróżnienie

Marian Panas

 

Anna Błaszczyk

 

Anna Błaszczyk

 

Maria

Błażejewska

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs ,,Pomorska Liga Zadaniowa z chemii”

Laureaci etapu powiatowego zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

Paweł Krupa kl. VIII a

Maciej Leoniak kl. VIII a

Finaliści etapu powiatowego:

Daria Lipska kl. III c - zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego 

Michalina Mątecka kl. III c

Jowita Lędzińska kl. III b

Agnieszka Piotrowska

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Chemiczny dla gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych 

Laureat - Michalina Mątecka kl. III c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa “Olimpus - sesja zimowa” - chemia

Laureaci:

I m - Zofia Grochulska kl. VII c

I m - Zofia Wiśniewska kl. VII c

V m - Dawid Klimek kl. VII d

V m - Michalina Mątecka kl. III c

VII m - Beata Błaszczyk kl. VII c

Agnieszka Piotrowska

Wojewódzki kuratoryjny konkurs ,,XIV Megaolimpiada Wiedzy” - chemia

Tytuł finalisty:

4 m - Michalina Mątecka kl. III c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PINGWIN Fizyka

Zofia Wiśniewska kl VII C -11 miejsce

Dawid Klimek kl VII D - 11 miejsce

Maciej Leoniak kl VIII A - 13 miejsce

Grażyna Peć

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA Fizyka

Maciej Leoniak kl VIII A - 12 miejsce

Grażyna Peć

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa “Olimpus - sesja zimowa” - fizyka

Maciej Leoniak kl VIII A - 15 miejsce

Kacper Latek kl VII B - 15 miejsce

Grażyna Peć

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA -Język angielski

Karol Borowiecki kl III B - 9 miejsce (wyróżnienie)

Renata Peć

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Galileo -Język angielski

Tomasz Grochulski kl III D - laureat

Karol Borowiecki kl III B - 11 miejsce (wyróżnienie)

Renata Peć




 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

tytuł finalisty:

Kornelia Krajewska, III c

Tomasz Grochulski

 

Agnieszka Karabin

Mirosława Browarczyk

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

tytuł finalisty:

Paula Grzebyk, kl. VIII d

Maciej Karabin

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureat etapu szkolnego,rejonowego i tytuł finalisty etapu wojewódzkiego: Mikołaj Więckowski

Agnieszka Zawistowska

Gminny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce-etap gminny

Hanna Szpejewska ,Va

Joanna Bielińska ,Va

Gabriel Wesołowski, Vd

Ismael Michałek, Vc

Ewelina 

Waszczyszyn

Ogólnopolska Olimpiada

przedmiotowa OLIMPUS

  matematyka

5m Wiktoria Łachacz kl.IVb laureat

3m Maciej Leoniak VIIIa laureat

5m Paweł Krupa VIIIa laureat

Marzenna

 Piwko

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa “Olimpus - sesja wiosenna” - chemia

Laureaci:

VI m - Michalina Mątecka kl. III c

IX m - Zofia Wiśniewska kl. VII c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ,,Alchemik”

Laureaci wyróżnień - pt. “bardzo dobry wynik” V m - złoto:

Zofia Wiśniewska kl. VII c

Michalina Mątecka kl. III c

 

Wyróżnienie - srebro:

Zofia Grochulska kl.VII c

Miłosz Liszewski kl. VII a

Dawid Klimek kl. VII d

Maciej Leoniak kl. VIII a

Paweł Krupa kl. VIII a

Katarzyna Pyka kl. VIII a

Sebastian Kocik kl. VIII d

Paula Grzebyk kl. VIII d

Kacper Katulski kl. VIII d

Daria Lipska kl. III c

Martin Księzki kl. III d

Jakub Amling kl. IIIb

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa OLIMPUS sesja wiosenna - matematyka

Laureat Maciej Leoniak VIIIa mXV

Marzenna Piwko

Międzynarodowy Konkurs matematyczny KANGUR

wyróżnienie w konkursie

Maciej Leoniak kl.VIIIa

Marzenna Piwko

XIV Wojewódzki Konkurs Poetycki “Ocalić od zapomnienia”

laureatka I- miejsce w kategorii poezja:

Patrycja Szramowska - VIII a

 

wyróżnienie w kategorii rysunek:

Patrycja Szramowska - VIII a

Agnieszka Karabin

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa 

„Olimpus - sesja zimowa” - biologia

Wiśniewska Zofia, kl.VII C 

miejsce 36

Malinowska Magdalena

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA - Chemia

Wyróżnienie (6 miejsce):

Michalina Mątecka kl. III c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA Matematyka

Wyróżnienie (6 miejsce)

Wiktoria Łachacz kl.IVb

Marzenna Piwko

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

CES ALBUS - Chemia

Laureat:

Zofia Wiśniewska kl. VIIc (I miejsce)

Laureat

Michalina Mątecka kl.III c (I miejsce)

Agnieszka Piotrowska

 

Powiatowy.Matematyczno-Przyrodniczy Czar par

II miejsce Maciej Leoniak

Pawel Krupa

IV miejsce Katarzyna Pyka Patrycja Szramowska

 

Marzenna Piwko

Ogólnopolski EKOTEST

I m-ce Anna Wujec kl.4d  i Mikołaj Więckowski kl.6a                               III m-ce Jakub Przybysz kl.6c Wyróżnienie:13 m-ce Miłosz Falkiewicz kl.6a i 14 m-ce Nikodem Lewandowski kl.4d                              

Regina Pozorska

                                         

                                              

Biblijny konkurs Wojewódzko - Metropolitalny w Rumii

Finalistki:

Jowita Lędzińska kl. IIIB

Karolina Panuś kl. IIIC

Karina Pałka

Ogólnopolska Olimpiada Narodziny Niepodległej Polski

  Mikołaj Więckowski,Paweł Krupa, Maciej Leoniak, Zofia Wisniewska, Martin Księzki, Tomasz Grochulski, Katarzyna Pyka, Emilia Klemarczyk, Oliwia Solecka, Patryk Rogalka, Beata Błaszczyk, Julia Hrynkiewicz, Zofia Grochulska, Grzegorz Wrona, Igor Kwidzyński, Adrian Smoliński, Oliwia Nadolecka, Oliwia Góral, Zuzanna Skok, Miłosz Jońca, Jakub Przybysz, Kacper Garba

Krystyna Pawlak

Agnieszka Zawistowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI PANDA Geografia

  1. Krauze  Artur - 11 miejsce

  2. Klimek Dawid - 13 miejsce

Wioletta Jędrzejak

XXIII Diecezjalny Konkurs Religijnyj o Kardynale Stefanie Wyszyńskim.

Mikołaj Więckowski VI a -

 I miejsce

Beata Torhan

Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego

Fabian Jedrzejewski

 

finalista

Lucyna Sinacka-Dziewulska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

   

Tenis Stołowy Dziewcząt Finał Powiatu - I m

Klemarczyk Emilia

Magdalena Skurtys

Koziara Ewa

Joanna Wilczak

TS Dz Półfinał Wojewódzki - 

III m 

Klemarczyk E. 

M. Skurtys

Koziara Ewa

Joanna Wilczak

Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Finał Powiatu - I m

Dzik Julia

Krajewska Nikola

Liczbik Justyna

Mańka Sandra

Pancer hanna

Panuś Karolina

Woźniak Julia

Żołądź Oliwia

Koziara Ewa

Joanna Wilczak

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu - IV m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Bączek Sebastian

Duszyński Kacper

Grochulski Tomasz

Jędrzejak Jakub

Kacperski Mateusz

Pałka Rafał

Pryciak Michał

Tomaszewski Jakub

Trelewicz Alan

Walkiewicz Maciej 

Zołądź Dawid

Jaciw Krzysztof

Karabin Ryszard

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu - III m

Igrzyska Dzieci

Buzanowski Michał

Czechowski Artur

Danielczuk Kamil

Krakowski Oskar

Markowicz MIchał

Mulak Damian

Muller Oliwier

Nadachewicz Wojciech

Nej Jakub

Smoliński adrian

Wojciechowski Maciej

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu - IV m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Bajtus Julia

Chelińska Maja

Dzik Julia

Krojec Kinga

Mańka Sandra

Pierzchała Aleksandra

Potaś Natalia

Sikora Maja

Warianka Lena

Wiśniewska Zofia

Wójcik Weronika

Koziara ewa

Wilczak Joanna

Sztafetowe Biegi Przełajowe Finał Powiatu - II m

Igrzyska Dzieci

Czechowska Paulina

Gil Marcelina

Golczewska Anna

Góral Oliwia

Gwazdacz Aleksandra

Hrynkiewicz Julia

Kraśniewska Joanna

Kwiatkowska Zuzanna

Nowicka agata

Wąsowska Martyna

Zdunek Laura

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Piłka Ręczna Finał Powiatu - 

III m

Igrzyska Dzieci

Buzanowski Michał

Karol Błażej

Krakowski Jakub

Krakowski Oskar

Muller Oliwier

Nej Jakub

Tuchel Jakub

Wolany Szymon

Jaciw krzysztof

Karabin Ryszard

Piłka Ręczna Finał Powiatu - 

II m

Igrzyska Dzieci

Babij Oliwia

Czechowska Paulina

Gawęda Wiktoria

Golczewska Anna

Góral Oliwia

Hrynkiewicz Julia

Kraśniewska Joanna

Kwiatkowska Zuzanna

Nadolecka Oliwia

Nowicka Agata

Skok Zuzanna

Solecka Oliwia

Tubis Nikola

Wilczak Joanna Koziara Ewa

Piłka Ręczna Finał Powiatu - 

I m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej








 

PiŁka Ręczna Finał Powiatu - 

III m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej








 

Piłka Koszykowa Finał Powiatu - 

III m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej







 

Piłka Koszykowa Finał Powiatu - 

II m

Igrzyska MŁodzieży Szkolnej








 

Piłka Siatkowa Finał Powiatu - 

 I m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej








 

Piłka Siatkowa Półfinał Wojewódzki - IV m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Krajewska Nikola

Kucinska Martyna

Liczbik Justyna

Pancer Hanna

Panuś Karolina

Skurtys Magdalena 

Wodnicka Daria

Woźniak Julia

Wójcik Weronika

 

Borowiecki Karol

Drozd Krystian

Grochulski Tomasz

Grygier Michał

Hoffman Maciej

Karabin Dominik

Kwolek sebastian

Pryciak Michał

Zieliński Szymon

Żemojdzin Michał

 

Dordzik Michał

Drozd Krystian

Grygier Michał

Hoffman Maciej

Karabin Dominik

Malec szymon

Zieliński Szymon

Żemojdzin Michał

 

Krajewska Nikola

Kucińska Martyna

Liczbik Justyna

Pancer Hanna

Panuś Karolina

Woźniak Julia

Skurtys Magdalena

Wodnicka daria

Wójcik Weronika

 

Erber Daria

Krajewska Nikola

Kucińska Martyna

Panuś Karolina

Woźniak Julia

Skurtys Magdalena

Wodnicka Daria

Wolany Wiktoria

Wójcik Weronika

 

Krajewska Nikola

Kucińska Martyna

Panuś Karolina

Skurtys Magdalena

Wodnicka Daria

Wolany Wiktoria

Woźniak Julia

Wójcik Weronika

Koziara Ewa

Wilczak Joanna









 

Jaciw Krzysztof

Karabin Ryszard









 

Jaciw Krzysztof

karabin Ryszard








 

Koziara Ewa

Wilczak Joanna









 

Koziara Ewa

Wilczak Joanna









 

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Piłka Siatkowa Finał Powiatu - 

I m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Borowiecki Karol

Drozd Krystian

Grochulski Tomasz

Grygier Michał

Hoffman Maciej

Karabin Dominik

Pryciak Michał

Pałka Rafał

Zieliński szymon

Żemojdzin Michał

Jaciw Krzysztof

Karabin Ryszard






 

Piłka Siatkowa Półfinał Wojewódzki - IV m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Borowiecki Karol

Drozd Krystian

Grochulski Tomasz

Grygier Michał

Hofmann Maciej

Karabin dominik

Pryciak Michał

Pałka Rafał

Zieliński szymon

Żemojdzin Michał

Jaciw Krzysztof

Karabin Ryszard


 

Piłka Koszykowa Finał Powiatu -

II m

Igrzyska Dzieci

Czechowska Paulina

Gil Marcelina

Golczewska Anna

Góral Oliwia

Kraśniewska Joanna

Kwiatkowska Zuzanna

Nadolecka Oliwia

Wąsowska Martyna

Koziara Ewa

Wilczak Joanna




 

Piłka Koszykowa 

Finał Powiatu - 

III m

Igrzyska Dzieci

Buzanowski Michał

Krakowski Jakub

Muller Oliwier

Nej Jakub

Przybysz Jakub

Smoliński Adrian

Sypniewski Natan

Tutaj Jakub

Wolany Szymon

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof


 

Drużynowe Biegi Przełajowe

 Finał Powiatu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Budzińska Karolina

Helińska Maja

Krojec Kinga

Mańka Sandra

Wiśniewska Zofia

Wodnicka Daria

Bączek Sebastian

Duszyński Kacper

Jędrzejak Jakub

Mańka Eryk

Pałka Rafał



 

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof

Drużynowe Biegi Przełajowe 

Finał Powiatu

Igrzyska Dzieci

Góral Oliwia

Gwazdacz Aleksandra

Hrynkiewicz Julia

Nadolecka Oliwia

Zdunek Laura

Kasprzak Piotr

Królikowski Wiktor

Muller Oliwier

Nej Jakub

Tutaj Jakub

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof

Gminny Finał Unihokeja

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I m - Dziewczęta

I m - Chłopcy

Krajewska Nikola

Kucińska Martyna

Liczbik Justyna

Wójcik Weronika

Pancer Hanna

Panuś Karolina

Woźniak Julia

Tomaszewska Weronika

Wojciechowska Martyna

Żemojdzin Michał

Drozd Krystian

Hoffman Maciej

Karabin Dominik

Pryciak Michał

Zieliński Szymon

Grochulski Tomasz

Pałka Rafał


 

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof

Gminny Finał Unihokeja Dziewcząt i Chłopców

Igrzyska Dzieci

Czechowska Paulina

Golczewska Anna

Gil Marcelina

Kraśniewska Joanna

Kwiatkowska Zuzanna

Rac maja

Góral Oliwia

Hrynkiewicz Julia

Tuchel Jakub

Muller Oliwier

Nej Jakub

Smoliński adrian

Iwanus Mateusz

Krauze Kamil

Krakowski Oskar

Tilsen Adam

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof

XIV Bieg Papieski















 

I m - Golczewska Anna

II m - Gwazdacz Aleksandra

III m - Góral Oliwia

 

I m - Muller Oliwier

II m - Królikowski Wiktor

III m - Chwesiuk Kacper

 

I m - Manka Sandra

II m - Bajtus Julia

III m - Dzik Julia

 

I m - Jędrzejak Jakub

II m - Kacperski Mateusz

III m - Mańka Eryk

Koziara Ewa

Wilczak Joanna

Karabin Ryszard

Jaciw Krzysztof