Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

rok szkolny 2017/2018

Sukcesy naszych uczniów 2017/2018.  

Konkurs

( nazwa, poziom)

Imię nazwisko laureata/ów, klasa

Nazwisko opiekuna

Konkurs Wojewódzki ,,Pomorska Liga Zadaniowa - Zdolni z Pomorza” - chemia

Laureaci etapu powiatowego:

I m - Anna Krauze kl. III b

II m - Michalina Mątecka kl. II c

III m - Faustyna Przybysz kl. III b

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny “Alchemik”

Laureat:

I m - Michalina Mątecka kl. II c

 

Wyróżnienie (złoto) ,, Bardzo dobry wynik”:

Daria Lipska kl. II c

Paweł Krupa kl. VII a

 

Wyróżnienia (srebro):

- w kategorii młodzik:

Maciej Leoniak  kl. VII a

Mateusz Pałka kl. VII b

Paula Grzebyk kl. VII d

Kacper Katulski kl. VII d

Sebastian Kocik kl. VII d

 

w kategorii gimnazjalista:

Jakub Amling kl. II b

Jowita Lędzińska kl. II b

Kamil Krejmer kl. II b

Martin Księzki kl. II d

Aleksandra Leoniak kl. III a

Karolina Szczepańska kl. III a

Klaudia Chwesiuk kl. III b

Anna Krauze kl. III b

Faustyna Przybysz kl. III b

Olga Aleksandrowicz kl. III c

Kacper Różański kl. III d

Sebastian Szramowski kl. III e

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Pingwin” - chemia

Laureat:

I m - Michalina Mątecka kl. II c

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Panda” - chemia

Wyróżnienia:

VII m - Michalina Mątecka II c

IX m - Maciej Leoniak kl. VII a

X m - Anna Krauze kl. III b

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa ,,Olimpus” sesja zimowa - chemia

Laureaci:

III m - Michalina Mątecka kl. II c

VIII m - Jowita Lędzińska kl. II b

Agnieszka Piotrowska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa ,,Olimpus” sesja wiosenna - chemia

Laureaci:

III m - Michalina Mątecka kl. II c

V m - Paweł Krupa kl. VII a

Agnieszka Piotrowska

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Chemiczny

Laureaci etapu szkolnego:

Michalina Mątecka  kl. II c

Anna Krauze kl. III b

Faustyna Przybysz kl. III b

Dariusz Wilewski kl. III a

Agnieszka Piotrowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (kuratoryjny)

tytuł finalisty:

Anna Krauze, kl. III b

Faustyna Przybysz, kl. III b

Karolina Szczepańska, kl. III a

na etapie szkolnym również:

Daria Lipska, kl. II c

 

Agnieszka Karabin

 

Krystyna Pawlak

 

Agnieszka Karabin

Powiatowy Konkurs “Liceliada dla Niepodległej”

laureatka w kategorii wiersz:

II m-ce Patrycja Szramowska, kl. VIIa

Agnieszka Karabin

Szkolny Konkurs Ładnego Pisania

I m-ce Faustyna Przybysz, kl. III b

II m-ce Karolina Szczepańska,kl. IIIa

III m-ce Ola Noiszewska, kl. VII b

 

kategoria- dysleksja/dysgrafia:

I m-ce Zuzanna Waszczyszyn,kl.II d

II m-ce Sebastian Kwolek, kl. II b

Agnieszka Karabin

XII Szkolny Konkurs polonistyczno-plastyczny “Epoka- Niepodległa”

I m-ce Jowita Lędzińska, kl. II b

II m-ce Anna Krauze, kl. III b

III m-ce Paula Grzebyk, kl. VII d

wyróżnienia:

Daria Lipska II c

Sebastian Szramowski III e

Julia Wansowicz VII b

Agnieszka Karabin

Powiatowy Konkurs

Matematyczno Przyrodniczy “Czar Par”

II m Anna Krauze IIIb i Kacper Różanski IIId

V m Faustyna Przybysz IIIb i

Karolina Szczepańska IIIa

Marzenna Piwko

Powiatowy Konkurs Matematyczny

IVm Anna Krauze IIIb

Vm Kacper Różański IIId

Marzenna Piwko

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI PANDA

IXm w kraju i wyróżnienie w konkursie:

Paweł Krupa kl.VIIa

Kacper Różański kl.IIId

Marzenna Piwko

Konkurs Matematyczny KANGUR

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Krupa Paweł kl.VIIa

Maciej Leoniak kl.VIIa

Karol Borowiecki kl IIb

Anna Błaszczak,Marzenna Piwko

 

Maria Błażejewska

Szkolny Konkurs Mitologiczny

I m. - Mikołaj Więckowski 5a

II m. - Szczepan Frost 5b, Patryk Rogalka 5c,

III m. - Zuzanna Skok 5c

M. Płączyńska

J. Matysiak

M. Więckowska

Szkolny Konkurs Recytatorski

I m. - Zofia Grochulska 6 c (wyróżnienie w konkursie powiatowym Złote Usta)

II m. - Wiktoria Borkowska 5 a

          Aleksandra Gwazdacz 4 d

III m. - Zuzanna Skok 5 c

J. Matysiak

M. Płączyńska

  1. Pawlak

M. Więckowska

Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej

I m - Mikołaj Więckowski 5a

ks. M. Klimkowski

Konkurs Matematyczny KANGUR

Wyróżnienia w konkursie  - Nikodem Lewandowski 3d

Zofia Bukowska

Szkolny Konkurs Matematyczny

I m  - Nikodem Lewandowski 3d

Zofia Bukowska

Konkurs Recytatorski “Złote Usta”

III m - Anna Nowogrodzka 3d

Zofia Bukowska

Konkurs Plastyczny “Jak pomagać i ochraniać zwierzynę w lesie i na polach”

wyr. Karolina Flejmer 3d

Zofia Bukowska

Powiatowy Konkurs Matematyczny

III m - Nikodem Lewandowski

Zofia Bukowska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (kuratoryjny)

szkoły podstawowe

Julia Wansowicz kl. VII b

tytuł finalistki

Dariusz Browarczyk

XXV Konkurs Mistrz Ortografii

100 lat Niepodległości

I m - Daria Lipska kl. II c

II m - Julia Wansowicz kl. VII b

III m - Martyna Polakowska kl. III c

Mirosława Browarczyk

Dariusz Browarczyk

Powiatowy Konkurs Recytatorski “O Złote Usta”

Małgorzata Latek  kl. III c

wyróżnienie

Mirosława Browarczyk

Konkurs plastyczny

Jak chroniać i pomagać zwierzynie na polach i na polach.

Abigail Michałek I a

wyróżnienie

A.Nowakowska

Biblijny konkurs wojewódzko - metropolitalny - Księga Wyjścia

Finalistki:

Katarzyna Pyka kl. VIIA

Karolina Panuś kl. IIC

Karina Pałka

Finał Powiatowy Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta

V miejsce

Chłopcy

IV miejsce

chłopcy

Bober Wojciech III e

Brudnicki Adrian II b

Domański Szymon III b

Iwanus Damian III c

Jasieniecki Kacper VII d

Jędrzejak Jakub II c

Pryciak Michał II b

Witkowski Jakub III d

Wójcik Kamil III b

Zieliński Szymon II b

Żemojdzin Oskar VII c

 

Dziewczęta

Bajtus Julia VII a

Brzyska Anita VII c

Dawidziuk Karolina III c

Erber Daria VII c

Latek Małgorzata IIc

Link Aleksandra III c

Marcińczyk Weronika III c

Przybilska Amelia III e

Wolany Aleksandra III b

Wożniak Julia II c


 

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Unihokej Chłopcy

III miejsce

Bober Wojciech III e

Dianzenza Kacper III c

Iwanus Damian III c

Kiliszewski Filip II a

Pryciak Michał II b

Tutaj Kacper III c

Witkowski Jakub III d

Wójcik Kamil III b

Jaciw Krzysztof

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Unihokej Dziewcząt

IV miejsce

Latek Małgorzata III c

Liczbik Justyna II b

Link Aleksandra III c

Marcińczyk Weronika III c

Panuś Karolina II c

Przybilska Amelia III e

Wolany Aleksandra III b

Wójcik Weronika II b

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Finał Powiatowy Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców

III miejsce

Dubień Szymon II b

Witkowski Jakub III d

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

I miejsce

Branecka Klaudia III e

Linka Aleksandra III c

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Półfinał Wojewódzki Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt

III miejsce

Branecka Klaudia III e

Link Aleksandra IIIc

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Mistrzostwa Powiatu w Biegu na Orientację

I miejsce ch

II miejsce ch

III miejsce ch

I miejsce dz

IImiejsce dz

Witkowski Jakub III d

Melka Tomasz IIa

Domański Szymon IIIc

Marcińczyk Weronika IIIc

Krauze Anna III b

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Zimowe Mistrzostwa w Biegu na Orientację

I miejsce

III miejsce

Witkowski Jakub III d

Iwanus Damian III c

Wójcik Kamil III b

Żemojdzin Michał II a

Marcińczyk Weronika III c

Przybilska Amelia III e

Wolany Aleksandra III b

Woźniak Julia II c

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Halowa Piłka Nożna

Chłopcy

I miejsce

Bober Wojciech IIIe

Iwanus Damian IIIc

Jasieniecki Kacper VIId

Jędrzejak Jakub IIc

Kiliszewski Filip IIa

Tomaszewski Jakub IIIa

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil III b

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Półfinał Wojewódzki Halowa Piłka Nożna Chłopców

III miejsce

Bober Wojciech IIIe

Iwanus Damian IIIc

Jasieniecki Kacper VIId

Jędrzejak Jakub IIc

Kiliszewski Filip IIa

Tomaszewski Jakub IIIa

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil III b

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Piłka Ręczna Chłopcy

IV miejsce

Bajtus Karol IIId

Bober Wojciech IIIe

Dianzenza Kacper IIIc

Hoffman Maciej IIb

Iwanus Damian IIIc

Jankowski Adam IIId

Lis Wacław IIIa

Pryciak Michał  IIb

Tomaszewski Jakub IIIa

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil IIIb

Żemojdzin Michał IIa

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Piłka Ręczna Dziewcząt

IV miejsce

Krajewska Nikola IIa

Latek Małgorzata IIIc

Liczbik Justyna IIb

Marcińczyk Weronika III c

Panuś Karolina IIc

Parafińska Weronika IIIa

Przybilska Amelia IIIe

Wolany Aleksandra IIIb

Wójcik Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Finał Powiatowy Koszykówka Chłopców

IV miejsce

Bajtus Karol III d

Bober Wojciech IIIe

Dianzenza Kacper IIIc

Domański Szymon IIIb

Iwanus Damian IIIc

Wójcik Kamil IIIb

Wrona Grzegorz VIIa

Żemojdzin Michał IIa

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Koszykówka Dziewcząt

I miejsce

Krajewska Nikola IIa

Kucińska Martyna IIb

Latek Małgorzata IIIc

Lędzińska Jowita IIb

Liczbik Justyna IIb

Panuś Karolina IIc

Parafińska Weronika IIIa

Wolany Aleksandra IIIb

Wójcik Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Finał Powiatowy Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopcy

II miejsce

Bączek Sebastian VIIc

Bober Wojciech IIIe

Dianzenza Kacper IIIc

Drozd Krystian IIb

Jasieniecki Kacper VIId

Jędrzejak Jakub IIc

Kacperski Bartosz IIIa

Pryciak Michał IIb

Rosicki Tomasz VIIc

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil IIIb

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

III miejsce

Latek Małgorzata IIIc

Liczbik Justyna IIb

Panuś Karolina IIc

Parafińska Weronika IIIa

Wolany Aleksandra IIIb

Woźniak Julia IIc

Wójcik Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Finał Powiatowy Piłka Siatkowa Chłopców

I miejsce

Barański Wojciech IIIe

Borowiecki Karol IIb

Domański Szymon IIIb

Drozd Krystian IIb

Iwanus Damian IIIc

Karabin Dominik IIb

Ossowski Szymon IIb

Pryciak Michał IIb

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil IIIb

Zieliński Szymon II b

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Półfinał Wojewódzki Piłka siatkowa chłopców

IV miejsce

Barański Wojciech IIIe

Borowiecki Karol IIb

Domański Szymon IIIb

Drozd Krystian IIb

Iwanus Damian IIIc

Karabin Dominik IIb

Ossowski Szymon IIb

Pryciak Michał IIb

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil IIIb

Zieliński Szymon II b

Jaciw Krzysztof

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Piłka Siatkowa Dziewcząt

III miejsce

Dawidziuk Karolina IIIc

Krajewska Nikola IIa

Kucińska Martyna IIb

Marcińczyk Weronika IIIc

Panuś Karolina IIc

Parafińska Weronika IIIa

Wolany Aleksandra IIIb

Woźniak Julia IIc

Wójcik Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Piłka Nożna Chłopcy

I miejsce

Bober Wojciech IIIe

Iwanus Damian IIIc

Jędrzejak Jakub IIc

Kiliszewski Filip IIa

Tutaj Kacper IIIc

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil IIIb

Jaciw Krzysztof

Karabin Ryszard

Finał Powiatowy Piłka Nożna Dziewczęta

II miejsce

Krajewska Nikola IIa

Latek Małgorzata IIIc

Liczbik Justyna IIb

Marcińczyk Weronika IIIc

Panuś Karolina IIc

Parafińska Weronika IIIa

Wolany Aleksandra IIIb

Woźniak Julia IIc

Wójcik Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Półfinał Wojewódzki Piłka Nożna Chłopców

IV miejsce

Bober Wojciech IIIe

Iwanus Damian IIIc

Jędrzejak Jakub IIc

Kiliszewski Filip IIa

Tutaj Kacper IIIc

Witkowski Jakub IIId

Wójcik Kamil  IIIb

Zieliński Szymon IIb

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy LA

 

złote medale -4

srebrne medale-7

brąz medale-6

Chłopcy

Bober Wojciech IIIe

Borowiecki Karol IIb

Hoffman Maciej IIb

Jędrzejak Jakub IIc

Kacperski Bartosz IIIa

Malec Szymon IId

Pryciak Michał IIb

Witkowski Jakub IIId

 

Dziewczęta

Kucińska Martyna IIb

Latek Małgorzata IIIc

Liczbik Justyna IIb

Marcińczyk Weronika IIIc

Panuś Karolina IIc

Przybilska Amelia IIIe

Pyka Katarzyna VIIa

Wojciechowska Martyna IIb

Wolany Aleksandra IIIb

Woźniak Julia IIc

Wójcika Weronika IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Piłka Plażowa Chłopcy

II miejsce

Dianzenza Kacper IIIc

Wójcik Kamil IIIb

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Finał Powiatowy Siatkówka Plażowa Dziewcząt

II miejsce

Krajewska Nikola IIa

Kucińska Martyna IIb

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

XIII Bieg Papieski

89 Uczestników

Joanna Wilczak

Ewa Koziara

Krzysztof Jaciw

Ryszard Karabin

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Edi “Pingwin” z fizyki

Laureat :

IV m - Maciej Leoniak kl VIIa

Wyróżnienie

VII m - Katarzyna Pyka kl VIIa

Grażyna Peć

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Edi “Panda” z fizyki

Wyróżnienia:

IX m - Michalina Mątecka kl IIc,

X m - Daria Lipska kl IIc,

Grażyna Peć

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Awans do etapu rejonowego ( jako jedyna osoba z całej szkoły ):

Paula Grzebyk kl VII d

Maciej Karabin



 

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy MEDITEST

Wesołowski Gabriel,

Bielińska Joanna,

Błaszczyk Joanna,

Wójcik Szymon,

Wojciechowski Nikolas

Rutkowski Maciej,

Jankowski Paweł

Ewa Ludwiczewska

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat przyrody

i ochrony środowiska

EKOTEST






 

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST

Laureaci:

1 m-ce w Polsce Mikołaj   

                          Więckowski 5a

3 m-ce w Polsce Jakub Przybysz 5c

                        Miłosz Liszewski 6a

Wyróżnienia:

9 m-ce w Polsce Dawid Klimek 6d

12 m-ce w Polsce Zofia Grochulska   

                                                    6c

14 m-ce w Polsce Wojciech Gumuła

                                                    5c

                                

Laureat:

4 m-ce w Polsce Mikołaj   

                          Więckowski 5a

Wyróżnienia:

6 m-ce Jakub Przybysz 5c

7 m-ce Zofia Grochulska 6c

8 m-ce Miłosz Falkiewicz 5a

9 m-ce Artur Krauze 6c

10 m-ce Oliwia Nadolecka 5c

11 m-ce Maja Chelińska 6c

13 m-ce Zofia Wiśniewska 6c

15 m-ce Wiktoria Borkowska 5a

             Wojciech Gumuła 5a



 

                            

Regina Pozorska











 

Regina Pozorska












 

Powiatowe Igrzyska Dzieci

Sztafetowe biegi przełajowe

Dziewczęta


 

3 m-ce

Chelińska Maja

Dąbrowska Wiktoria

Dzik Julia

Gil Marcelina

Golczewska Anna

Gwazdacz Aleksandra

Mańka Sandra

Marszałek Oliwia

Nowicka Agata

Pierzchała Aleksandra

Sikora Maja


 

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

Powiatowe Igrzyska Dzieci

Sztafetowe biegi przełajowe

Chłopcy

Buzanowski Michał

Cierlicki Oskar

Duszyński Kacper

Krauze Artur

Łęgowski Błażej

Nadachewicz Wojciech

Nej Jakub

Pałka Robert

Trelewicz Alan

Walkiewicz Maciej

Żołądź Dawid

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

Powiatowe Igrzyska Dzieci

Unihokej chłopców

3 m-ce

Dawidziuk Adam

Duszyński Kacper

Tomaszewski Jakub

Trelewicz Alan

Tutaj Igor

Walkiewicz Maciej

Żołądź Dawid

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard





 

Gminny Turniej Unihokeja

chłopcy

1 m-ce

Dawidziuk Adam

Duszyński Kacper

Tomaszewski Jakub

Trelewicz Alan

Tutaj Igor

Walkiewicz Maciej

Żołądź Dawid


 

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

Gminny Turniej Unihokeja

dziewczęta

2 m-ce

Szwamber Wiktoria

Bednarska Magda

Golczewska Anna

Dzik Julia

Mańka Sandra

Warianka Lena

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

Powiatowe Igrzyska Dzieci

Minisiatkówka - czwórki

Chłopcy










 

Gminny Turniej Gier i Zabaw Lekkoatletycznych

3 m-ce

Dawidziuk Adam

Duszyński Kacper

Gałucha Kacper

Krauze Artur

Latek Kacper

Nej Jakub

Sołdaczuk Maciej

Tomaszewski Jakub

Trelewicz Alan

Walkiewicz Maciej

Więcek Bartosz

Wiśniewski Adrian

Żołądź Dawid

 

1 m-ce

Mazurkiewicz Kinga IV a

Gwazdacz Aleksandra  IV d

Przybysz Oliwia  IV c

Czechowski Artur  IV a

Nadachewicz Wojciech  IV c

Wojciechowski Maciej  IV e

Golczewska Anna  V a

Góral Oliwia  V c

Solecka Oliwia V c

Fliszek Alex V d

Nej Jakub V b

Buzanowski Michał  V b

Dzik Julia VI b

Mańka Sandra VI b

Wiśniewska Zofia VI c

Trelewicz Alan VI d

Walkiewicz Maciej VI d

Tomaszewski Jakub VI b


 

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard













 

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

XIII Bieg Papieski

w kat. dziewcząt:

1 m-ce

Anna Golczewska

2 m-ce

Zofia Wiśniewska

3 m-ce

Sandra Majka

 

w kat. chłopców

1 m-ce

Rafał Pałka

2 m-ce

Alan Tralewicz

3 m-ce

Maciej Walkiewicz

Pozorski Mirosław

Tonkowicz Zygmunt

Erber Sławomir

Świder Ryszard

 

Gminny Konkurs Historyczny on-line

klas IV-VI



 

Konkurs matematyczny

KANGUR

1m-ce klas V

Mikołaj Więckowski

 



 

Wyróżnienie

Ewelina Tkacz IVa

Agnieszka

Zawistowska




 

Agnieszka Górna

Szkolny Konkurs Matematyczny

  • poziom klas pierwszych

I miejsce - Maja Giermak, kl. I “c”

III miejsce - Mikołaj Amling, kl. I “c”

Bożenna Kędzierska

Powiatowy Konkurs

Matematyczny

w Sztumie

  • poziom klas pierwszych

II miejsce - Maja Giermak, kl. I “c”

Bożenna Kędzierska

Konkurs plastyczny

“Rajd Pszczół”

II miejsce - klasa I “c”

Bożenna Kędzierska

IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego i Bieg na orientację

Wyróżnienia

Malinowski Jonasz - kl. I “c”

Kaliszewska  Emilia - kl. I “c”

Nosal Oliwia - kl. I “c”

Żelesławska Michalina - kl. I “c”

Abrewczyńska-Arabasz Adriana - kl. I “c”

Bożenna Kędzierska

Gminny Konkurs

Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

II miejsce

Grochulska Zofia

Błaszczyk Beata

Więcek Bartosz

Wiśniewski Adrian

Ewelina Waszczyszyn

Szkolny Konkurs na

“Ozdobę Bożonarodzeniową”




 

Szkolny Konkurs na

“Ozdobę

Bożonarodzeniową”

KATEGORIA I - KLASY IV-VI

I MIEJSCE-Adrian Smoliński

II MIEJSCE-Julia Kościńska

III MIEJSCE-Marta Czalej

WYRÓŻNIENIA: Joanna Błaszczyk, Patrycja Barecka

 

KATEGORIA  II- KLASY VII , ORAZ KLASA I-II  GIMNAZJUM

I MIEJSCE- Fabian Luckner

II MIEJSCE-Małgorzata Latek

III MIEJSCE-Sandra Żołądź

WYRÓŻNIENIA: Anna Krauze, Julia Fedryko

Ewelina Waszczyszyn







 

Ewelina Waszczyszyn

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej w Bruku

II Miejsce - Zuzanna Skok

Ryszard Świder

Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej w Gdyni

Wyróżnienie - Patrycja Rębisz

Ryszard Świder

Szkolny konkurs na Kartkę świąteczną wykonaną w programie graficznym

Wyróżnienie-klasy IV: Michał Orchowski, Konrad Wiśniowski, Julia Wegner, Alicja Malek, Izabela Bralińska

Wyróżnienie-klasy V: Adrian Smoliński, Mikołaj Więckowski

Wyróżnienie-klasy VI : Karolina Budzińska, Zofia Wiśniewska

Maria Brzeska

Ewa albrewczyńska-Malek

XXV Konkurs “Mistrz Ortografii”

Maja Sikora - klasa VI b

I miejsce w szkole

Elżbieta Charmułowicz

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas siódmych “Matematyczny Czar Par”

Maciej Leoniak i Patycja Szramowska - III miejsce

Anna Błaszczyk

Marzenna Piwko

Szkolny konkurs wiedzy o Szkocji

I miejsce - Weronika Zawistowska VII b

II miejsce - Julia Wansowicz VII b

III miejsce Katarzyna Pyka VII a

III miejsce Dominika Goździelewska VII b

Renata Peć

Agata Badziąg

Maciej Karabin

Gminny Konkurs “STOP PRZEMOCY”

I miejsce - klasa V d

Elżbieta Charmułowicz

Szkolny Konkurs Halloween

II miejsce - klasa V d

Elżbieta Charmułowicz

Konkurs Recytatorski “Złote Usta”



 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

“Pomagamy zwierzynie na polach i w lesie”







 

III miejsce -  Weronika Łachacz -klasa III b




 

wyróżnienie - Oliwia Bochra, Wiktoria Łachacz, Żaneta Pajor,Laura Jabłońska-  klasa III b -

Danuta Bartoszewicz





 

Danuta Bartoszewicz