Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej

Utworzono dnia 25.04.2024

Dnia 25 kwietna 2024 uczniowie  naszej szkoły brali udział w Finałach Powiatowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej w Starym Targu.

Drużyna chłopców w składzie: Białecki Oskar, Cierlicki Maksymilian, Coghen Hubert, Gwazdacz Oskar, Lenart Konrad, Waszczyszyn Fabian, Wesołowski Juliusz, Woźniak Paweł, wystąpiła w roli faworyta i nie zawiodła naszych oczekiwań. Nasi chłopcy w pierwszym spotkaniu pokonali nieznacznie silną drużynę ze Starej Wsi ( mistrza gminy Sztum), a następnie  wysoko pokonali drużyny z Mikołajek Pomorskich i Starego Targu      (dwa gole w tych meczach odnotował nawet nasz bramkarz Woźniak Paweł z IV klasy). BRAWO!

Drużyna dziewcząt w składzie: Bączek Maja, Fałdowska Oliwia, Keńska Maja, Kornytowska Laura, Kruk Luna, Kurdupska Zuzanna, Molenda Lena i Woźniak Sara, sprawiła nam dużą niespodziankę. Po nieznacznym zwycięstwie z zespołem gospodarzy, wygrała z faworyzowaną drużyną z Mikołajek Pomorskich ( i to ile 5:0).

Zwycięskie drużyny finałów powiatowych, czyli nasi chłopcy i dziewczęta będą reprezentować nasz powiat w półfinałach wojewódzkich tych rozgrywek. TRZYMAMY KCIUKI!

Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej

Utworzono dnia 26.04.2024, 08:39