Dziennik cwaniaczka t.10 - książka polecana w lutym!

Utworzono dnia 10.02.2021

Trochę przewrotnie proponuję w lutym książkę "Dziennik cwaniaczka. Stara bieda", której akcja rozgrywa się latem.

"Stara bieda" to dziesiąty tom z cyklu "Dziennik cwaniaczka" Jeffa Kinney'a.

Greg Heffley mimo swoich kilkunastu lat przeszedł już w życiu bardzo wiele. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miało być lepiej. Tym razem na Grega uwzięła się cała rodzina. Dziadek okupuje jego komputer, ostentacyjnie flirtując na portalach randkowych. Mama przyczepiła do sznurowadła syna lokalizator dla zwierząt, a tata chyba zainstalował gdzieś kamerkę internetową ? bo skąd wiedziałby zawsze, kiedy jego dzieci trzymają nogi na stole? A przy tym wszyscy dorośli nieustannie marudzą, wzdychając za dawno minionymi czasami. Jakby tego było mało, szkoła Grega przygotowuje dla niego koszmarną niespodziankę: tygodniową wycieczkę do Głodowego Gospodarstwa! Sama nazwa brzmi przerażająco, prawda?

Cytat: " Każdy się mądrzy, jak to fajnie jest na łonie natury, a TYLE tam przecież robali, na które trzeba uważać!"

"Dziennik cwaniaczka" to numer jeden na liście bestsellerów "New York Timesa".  To znakomita propozycja dla nastolatków.

Perypetie Grega Heffley'a, szkolnego mięczaka, notorycznego lenia i wielbiciela gier komputerowych poprawią Wam humor w każdej sytuacji!

Książka z biblioteki szkolnej.