Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu

rok szkolny 2019/2020

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO :

L.p.

Konkursy przedmiotowe

Etap 

Opiekun

1.

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Geografii

Finaliści:

Mikołaj Więckowski - 7 a

Artur Krauze - 8 Dawid Klimek - 8d

Wioletta Jędrzejak

2.

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Chemii

Laureat: Zofia Wiśniewska- 8c

Alicja Nalborska

3.

Wojewódzki Konkurs Historyczny

laureat etapu szkolnego: Mikołaj Więckowski- 7a

Agnieszka Zawistowska 

 

Konkursy inne:

Lp.

Konkurs 

( nazwa, poziom)

Imię nazwisko laureata/ów, klasa

Nazwisko opiekuna/ów

1

Pomorska Liga Zadaniowa, etap powiatowy z chemii

I m-ce w powiecie sztumskim (laureat) Wiśniewska Zofia

II wynik w województwie 

Alicja Nalborska

2

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

sesja jesienna- chemia

VI m-ce - laureat- Wiśniewska Zofia

Alicja Nalborska

3

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI

III m-ce Nikodem Lewandowski -  laureat - kl Vd

Marian Panas

4

Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy Edi Pingwin-matematyka

8-m wyróżnienie Sandra Mańka VIIIb

Marzenna Piwko

5

Ogólnopolski Konkurs Literacki    “ O życiu i osiągnięciach Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego”

Mikołaj Więckowski VII a - laureat

Mieczysława Płączyńska

6

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy-MEDITEST

Laureat:

Anna Wujec 5d - 3 m-ce

Wyróżnienia:

Dawid Klimek 8d - 10 m-ce

Nikodem Lewandowski 5d-13 m-e

Anna Nowogrodzka 5d -15 m-ce

Gabriel Wesołowski 6d -15 m-ce

Zofia Wiśniewska 8c-16 m-ce

Regina Pozorska

Magdalena Malinowska 

7

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY- CYRANKA          19 04 2020

MIEJSCE I ; Maja Kruszyńska MIEJSCE II Karolina Flejmer  MIEJSCE III;Tatiana Kubacka                      

Władysław Szewczun

8

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ,,Alchemik”  

,,Bardzo dobry wynik” - Złoty dyplom (V m-ce):

Zofia Wiśniewska- 8c

Alicja Nalborska

9

Pomorska Liga Zadaniowa "Zdolni z Pomorza " 2019/2020 

Laureat etapu wojewódzkiego       (I m-ce):

Zofia Wiśniewska- 8c

Alicja Nalborska

10

XV Megaolimpiada Wiedzy z Chemii

Finalista etapu wojewódzkiego:

Zofia Wiśniewska- 8c

Alicja Nalborska

11

Ogólnopolski Konkurs Galileo (chemia)

laureat (VII m-ce):

Zofia Wiśniewska- 8c

Alicja Nalborska

12

Ogólnopolski Konkurs Galileo 

(fizyka)

Wyróżnienia:

Beata Błaszczyk (8c) -11 miejsce

Zofia Wiśniewska(8c) -12 miejsce

Grażyna Peć

13

Ogólnopolski Konkurs Galileo

(historia)

Wyróżnienia:

Nikolas Wojciechowski- VI b

Kamil Danielczuk- VI c

Oliwia Przybysz - VIc

Ismael Michałek - VI c

Aleksandra Kołtuniuk - VI c

Mikołaj Więckowski - VII a

Agnieszka Zawistowska

14

Ogólnopolski Konkurs Galileo j.polski

Wyróżnienia:

Nikodem Lewandowski 5 d -11 miejsce,

Anna Wujec 5 d- 15 miejsce,

Kamil Danielczuk 6 c - 15 miejsce,

Nikolas Wojciechowski 6 b - 15 miejsce,

Zofia Grochulska 8 c - 15 miejsce

Ewa Łączna- Wansowicz

 

Elżbieta Charmułowicz

Magdalena Więckowska

Joanna Matysiak

15

Ogólnopolski Konkurs Galileo         język angielski

Wyróżnienia:                                    Mikołaj Więckowski 7a-12 miejsce  Miłosz Falkiewicz 7a-13 miejsce

Aleksander Kowalak 8a- 15 miejsce

Renata Peć

 

Anetta Górska-Kowal

16

Międzynarodowy konkurs matematyczny “Kangur”

ŻACZEK – klasa 2

  1. Nowicki Paweł  kl. IIA wynik  : bardzo dobry

  2. Karnas  Maciej kl. IIB  wyróżniony

  3. Turlej Maja kl. IIC – wyróżniony

  4. Klimek Marta kl. IIA – wyróżniony

MALUCH –klasa 3

  1. Amling Mikołaj kl. IIIC- wyróżniony

  2. Parafianowicz Marta kl. IIIC wyróżniony

  3. Płączyńska Zofia kl. IIIC – wyróżniony

  4. Grzybowski Wojciech kl.IIIC : wyróżniony

KADET – klasa 8

Klimek Dawid kl. VIIID – wyróżniony

 

Jolanta Jankowska, Danuta Bartoszewicz








 

Bożenna Kędzierska









 

Wanda Kołodziej

 

W drugim semestrze wszystkie konkursy zawieszono lub odwołano z powodu pandemii.

 

V.Osiągnięcia uczniów w dyscyplinach sportowych:

Lp

Zawody

uzyskane miejsca

nauczyciele prowadzący

1

Igrzyska Dzieci - Powiatowy Unihokej Dziewczęta





 

I miejsce Dziewczęta

III miejsce Chłopcy










 

Ewa Koziara

Joanna Wilczak

Ryszard Karabin

Krzysztof Jaciw

Mirosław Pozorski

Ryszard Świder

2

Gminny Turniej Unihokeja - w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

III miejsce Dziewczęta

3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe

I miejsce Chłopcy

II miejsce Dziewczęta

4

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

III miejsce Chłopcy

III miejsce Dziewczęta

5

Gminny Turniej Unihokeja - w ramach Igrzysk Dzieci

III miejsce Dziewczęta

III miejsce Chłopcy

 

Zawody wiosenne nie odbyły się.