Wielka impreza czytelnicza za nami! Konkurs "Czytam Cwaniaczka" zakończony.

Utworzono dnia 14.03.2023

Dwuetapowy konkurs czytelniczy dla uczniów klas 4-5 rozstrzygnięty.

3 marca jedenaścioro uczniów rozwiązało test teoretyczny. Uzyskane punkty były wyjściem do dalszych zadań. W domu uczniowie mieli przygotować komiks, z co najmniej 6 rysunkami, pt. Ja za 15 lat. 10 marca odbył się II etap, zręcznościowo-manualny, który oceniała komisja w składzie: Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej, Elżbieta Lipska, Pani Wicedyrektor SP w Dzierzgoniu, Wioletta Żuchowska i bibliotekarz (pomysłodawca imprezy), Elżbieta Błędzka-Gorzeja.

Uczniowie wykonywali różne zadania, np. projekt Moja rodzina na lekcję wychowawczą, wyczyny Grega, krzyżówka, opisywanie postaci z fotografii.

Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że była to super zabawa.

Komisja przyznała cztery główne miejsca oraz wyróżnienia dla pozostałych uczniów,

1. Tamara Kawczyńska 5c

2. Antonina Komorowska 4c

3. Kinga Prokop 4a

4. Vanessa Śmiertka 4b

Nagrody ufundowały Panie; Dominika Kulik - Dyrektor SP w Dzierzgoniu, Elżbieta Lipska, Elżbieta Błędzka-Gorzeja.