Najlepsi czytelnicy roku 2020-2021

Utworzono dnia 24.06.2021

"Kto czyta żyje wielokrotnie"

Czytając książki, poznajemy świat i odkrywamy jego mieszkańców. Jest wiele korzyści z czytania, np. umiejętność wypowiadania się na różne tematy, bogaty zasób słów, wiedza oraz przygoda.

Przez cały rok prezentowałam Wam interesujące książki z naszej biblioteki, a tym samym zachęcałam do sięgnięcia po nie.

Wiem, że wielu uczniów ma w domu lektury i beletrystykę, o które zadbali rodzice. Dziękuję Państwu za tę formę rozwoju intelektualnego dzieci!

Rok szkolny 2020-2021 był wyjątkowo trudny z powodu pandemii. Uczniowie izolowani w domach, nie przychodzili do szkolnej biblioteki. Robili to za nich RODZICE/OPIEKUNOWIE. Podziwiam Państwa za znalezienie czasu i chęci!

Spośród uczniów klas 4-8 pragnę wyróżnić kilkoro, w tym Jonasza, który został najlepszym czytelnikiem roku!

Jonasz Malinowski z 4c przeczytał w czasie pandemii 22 książki!  Uczeń 25 czerwca otrzyma nagrodę!

Zuza Fituła 19 książek, Tatiana Kubacka (5a) 18 książek

Oliwia Jakubowska (5b) 11 książek

Marcel Piotrewicz (6c) 11 książek

Paulina Nowicka (7b) 13 książek

Sara Tietz (7b) 11 książek

Nikolas Wojciechowski (7b) 14 książek

Gabryś Wojciechowski (7d) 13 książek

D Z I Ę K U J Ę,  że dajecie sobie i książkom szansę na spotkanie!

E.G.