Konkurs na Tolkienowskie Fanarty rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 30.03.2023

Z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, biblioteka ogłosiła konkurs na Tolkienowski Fanart. Uczniowie  mieli 11 dni na stworzenia prac plastycznych. Wpłynęło 25 prac, z których komisja w składzie: Pani Elżbieta Lipska, Pani Ewelina Szpejewska i Pani Dorota Łastowska, wybrała 10.

Przyznano trzy nagrody główne: Teresa Kawecka 8a, Gabrysia Szulim 1a, Florian Król 1 LO,

i siedem wyróżnień: Sofiia 7a, Vanessa 4b, Mikołaj 6a,  Wiktor 6a, Maja 6c, Wiktoria O. 6c, Piotr 6c. Wymienieni uczniowie 28 marca, podczas imprezy Czytamy Tolkiena, otrzymali nagrody ufundowane przez Dyrekcję Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury.

Bibliotekarz dziękuje nauczycielom plastyki za zaangażowanie swoich podopiecznych do pracy nad Fanartem!