Informacje przed powrotem klas po 17 maja 2021.

Utworzono dnia 11.05.2021

Uwaga ważne informacje.
-Wg wytycznych MEiN od dnia 17 maja 2021 w całym kraju klasy 4-8 przechodzą na nauczanie hybrydowe.  W naszej szkole od 17 maja do stacjonarnej pracy wracają klasy integracyjne 4-7 oraz klasa 5b. Klasy 8 i pozostałe wrócą do szkoły stacjonarnie 31.05.
-W dniach 24-28 maja nie będą odbywały się zajecia w szkole z powodu dni wolnych i egzaminu ósmoklasisty. Będzie to tydzień wolny dla wszytskich klas z wyjątkiem klas 8 piszących egzamin.
- w dniu 31.05, kiedy wszystkie klasy wrócą do pracy stajonarnej odbywać się będą zajecia integracyjne w ramach tzw. dnia z wychowawcą. Zapraszamy uczniów do wspołnego spędzania czasu, bez zesztów i ksiażek. Będzie to dzień spotkań, rozmów i wspólnych zabaw w zespołach klasowych.
- wszystkie zasady sanitarne pozostają bez zmian z wyjątkiem obowiązku noszenia maseczek, który obowiązywać będzie tylko w budynkach szkoły.
- o godz. 17.00 w dniu 24 maja odbędzie się spotkanie rodziców klas 8 dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Zapraszamy serdecznie.

Wszelkich informacji dotyczących zasad portotu uczniów udzielaja wychowacy. W razie pytań proszę o wiadomość lub mail na adres dyrektor@spdzierzgon.edu.pl.

Katarzyna Przybysz