Edukacja zdalna

Szanowni Państwo,

Zagrożenie epidemiologiczne ponownie postawiło nas w obliczu wyzwania prowadzenia edukacji na odległość. Aby i Państwo i uczniowie mieli jasny przekaz do komunikacji będziemy korzytać wyłacznie dzinnika Librus.

Każdy uczeń klas 4-8 otrzymał indywidualny adres mailowy na szkolenj domenie będący wejściem do platformy Classroom, z której korzystamy. Informacji udziela wychowawca klasy. Reset hasła należy zgłosić dyrektorowi szkoły przez Librusa lub mail.

Plan lekcji nie ulega zmianie. Na zajeciach obowiazkowa jest włączona kamerka i kontakt wzrokowy z nauczycielem (tak sprawdzamy obecność). Jeżeli lekcja odbywa się wyłacznie poprzez Classroom, aby być obecnym należy udzielić odpowiedzi na pytanie zadane do tematu zajęć. Będzie ono aktywne tylko w trakcie trwania lekcji. Uczeń, kótry nie odpowie na to pytanie w odpowiednim czasie uznawany jest za nieobecego.

Dobór treści i zadań pozostaje w gestii nauczyciela jednak bez wsparcia rodziców nasz wysiłek może iść na marne. Lekcja trwać będzie tak długo jak uzna to nauczyciel (max 45 min).

Czytajcie wiadomości na Librusie, emalie, naszego facebooka oraz wieści na stronie internetowej.

Sekretariaty szkoły pracują stacjonarnie jednak prosimy o załatwianie spraw telefonicznie lub mailowo.

Uwaga uczniowie! Pedagodzy uruchomili linie zaufania, na które możecie dzwonić szukając wsparcia:

- Pani psycholog Paulina Sawko-Danowska 782 469 953

- Pani pedagog z ul. Krzywej Teresa Cenacewicz 509 615 646

- Pani pedagog ul. Zawadzkiego Joanna Zielińska 880 570 390.

W załaczniku znajdą Państwo instrukcję logowania do classroom.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie.

Katarzyna Przybysz

ZAŁĄCZNIKI: